Дистиляція · калькулятори the.in.ua
Собівартість: 168.00 грн/л
Партія 5 л × 40% обійшлась у 840.00 грн — це 168.00 грн/л, 84.00 грн за пляшку 0,5 л
840.00 грн за партію → 168.00 грн/л
Собівартість 1 л готового168.00 грн/л
Усього витрачено840.00 грн
Пляшка 0,5 л84.00 грн
1 л абсолютного спирту420.00 грн/л
Абсолютного спирту в партії2.00 L
З них сировина0.00 грн
З них цукор600.00 грн
З них дріжджі60.00 грн
Скільки насправді коштує ваш літр. Складає сировину, цукор, дріжджі, електрику й інші витрати і ділить на реальний вихід: грн за літр готового напою, за літр абсолютного спирту і за пляшку 0,5 л. Витрати на електрику зручно спершу порахувати в «Вартість електрики на партію» і перенести сюди.